KENKEN OLİMPİADASININ MÜKAFATLANDIRMA MƏRASİMİ
İdrak Liseyində Beynəlxalq Yaponiya KenKen Olimpiadasının mükafatlandırma mərasimi yüksək səviyyədə keçirilib. Tədbirdə Yaponiyanın Azərbaycandakı səfiri cənab Vatanabe Katsuya və digər qonaqlar iştirak ediblər.
Yüksək nəticə göstərən bütün şagirdlər təbrik olunub. Belə tədbirlərin gənclərin intellektual inkişafına müsbət təsir göstərdiyi və əməkdaşlığın gələcəkdə də davam etdiriləcəyi bildirilib.

AWARD CEREMONY OF THE KENKEN OLYMPIAD
The awarding ceremony of the International Japan KenKen Olympiad was held at a high level in Idrak High School. The event was attended by Mr. Watanabe Katsuya, Ambassador of Japan to Azerbaijan, and other guests.
All students with high results were congratulated. It was said that such events have a positive effect on the intellectual development of young people and that cooperation will be continued in the future.