KENKEN OLİMPİADASININ MÜKAFATLANDIRMA MƏRASİMİ
İdrak Liseyində Beynəlxalq Yaponiya KenKen Olimpiadasının mükafatlandırma mərasimi yüksək səviyyədə keçirilib. Tədbirdə Yaponiyanın Azərbaycandakı səfiri cənab Vatanabe Katsuya və digər qonaqlar iştirak ediblər.
Yüksək nəticə göstərən bütün şagirdlər təbrik olunub. Belə tədbirlərin gənclərin intellektual inkişafına müsbət təsir göstərdiyi və əməkdaşlığın gələcəkdə də davam etdiriləcəyi bildirilib.

ЦЕРЕМОНИЯ НАГРАЖДЕНИЯ КЕНКЕНСКОЙ ОЛИМПИАДЫ
В средней школе Идрак на высоком уровне прошла церемония награждения Международной японской олимпиады КенКен. На мероприятии присутствовал посол Японии в Азербайджане г-н Ватанабэ Кацуя и другие гости.
Все студенты, показавшие высокие результаты, были поздравлены. Было сказано, что подобные мероприятия положительно влияют на интеллектуальное развитие молодежи и что сотрудничество будет продолжено и в дальнейшем.